Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok a szabadidőm! Mit csináljak?

Sok a szabadidőm! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
OKJ-s képzésre járok még van egy hónap az év végéig. Szakítottam a barátnőmmel, akivel mindennap találkoztam a barátaim nem érnek rá hétköznap, csak esetleg este nekem meg kelnem kell másnap, szóval ilyen 8 után már nem szívesen megyek el. Általában kettőkor végzem és utána a lánnyal voltam délután/estig aztán, most az nincs, de hazajövök háromra és nem tudok már mit csinálni, régen sorozat függő voltam nagyon sokat néztem, nem akarok már itt bent feküdni MIT CSINÁLJAK? tudom sok mindent lehet, de egy csomó mindenhez nincs kedvem, nyilván így nehezebb tanácsot adnotok, hogy nem tudjátok az érdeklődési köröm, de próba cseresznye. Ilyet hogy biciklizz ilyet ne írjatok pls, mert azzal járkálok a környékre, meg amúgy is hova basszus, bicikli távolságba mindenhol voltam már, messzebb meg nem. Na köszi előre is a válaszokat, figyelek, hátha egy életre szóló hobbit kapok majd :)

2015. máj. 13. 20:38
 1/8 anonim válasza:
Futás, edzés
2015. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Néha kimegyek este futni, 20 perc és annyi ez nem elég.
2015. máj. 13. 20:40
 3/8 anonim válasza:
a nőket kéne dugni
2015. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A mindenit... hétvégén :D
2015. máj. 13. 20:52
 5/8 hőcserélő válasza:
napi 1óra tanulás?
2015. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

tudtam, hogy jön a tanulás (nyilván nem tanulok) :D


érettségire se tanultam anno, aztán az is tök jó lett, de mondjuk, hogy tanulok akkor háromtól négyig és még mindig van kb. 4-5 óra fölöslegem :D

2015. máj. 13. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
4 órás melót kellene vállalnod valahol .
2015. máj. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kezd el keresni Istent
2015. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!