Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok szabadi...

Miért van az, hogy sok szabadidőm van, mégsincs időm semmire?!?!

Figyelt kérdés

Annyira szörnyűű és idegesítőő máár -.-

Nemtom mit és hol rontok el, de tudnék ezen valahogy változtatni?


2010. aug. 8. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Tervezd meg a tennivalóidat,és tartsd is be a tervet. Ha mindenbe belekapsz,akkor semmit nem végzel,és akkor lehet ilyen érzésed.
2010. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mindig mindent megtervezek, meg minden...hogy pont időbe beleférjen, stb, valahogy mégis ez a fullasztó érzésem van :S
2010. aug. 8. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Amiért nekem.Sajnos (és nem akarlak bántani) de lusta vagy, mint én.Csak arra szakítok időt (amiből sajnos elég sok van, mivel nem találok munkát) amire akarok, vagy megkérnek.

csak azzal foglalkozol, ami téged érdekel, majd kinövöd.:D (és tényleg nem bántalak, mivel én is ilyen vagyok)

2010. aug. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmm, köszi a választ. :D
2010. aug. 9. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!