Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gáz diákként...

Tényleg ennyire gáz diákként mekiben dolgozni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek most mondtam, h mekiben fogok dolgozni a nyáron diákként (17 éves gimnazista vagyok) és teljesen kiakadt h "ezt én sem gondolatom komolyan h ilyen csőcselék munkát vállalok" és úgy beszélt erről az egészről, mintha a társadalom legalja lennék. Azt is mondta, hogyha úgy gondolom odavaló vagyok, menjek. Szerintem ebbe semmi ciki nincs, diákmunkaként meg főleg. Szerintetek?

2015. máj. 15. 18:56
 1/3 2xSü ***** válasza:
Diákmunkának szerintem elmegy. Főállásban ott dolgozni az már kérdésesebb, de eleve egy cég olyan munkát ad ki diákmunkának, ami amúgy sem igényel túl nagy kvalitásokat, illetve olyan munkákat, ami egy kicsit inkább alja munka.
2015. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kell a pénz vagy nem, csóró akarsz maradni vagy sem, ezt tartsd szem előtt .

Miért a cimborád mit dolgozik ? aktákat rakosgat a nyáron jobbról balra havi nettó 160 ezerért ? xd

2015. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetemisták kukoricát címereznek a nyáron, mert ez a meló van a városban, a várostól nem messze, na és akkor ?
2015. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!