Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok diétázni többet!...

Nem akarok diétázni többet! Jól döntök?

Figyelt kérdés
15/L vagyok. 158 cm,58kg. Tudom, hogy mozgás mellett szükségem lenne diétára vagy legalábbis egészséges kajákra. A bökkenő csak az, hogy nem hiszem, hogy lehetséges. Olyan gyakran járok el mekibe ( másokkal persze ) vagy pl. ma is megyünk egy jó vendéglőbe, hát szerintetek az esélyeket nem kell kihasználni ? Nem is tudom, hogy fejezzem ki, szóval tudom, hogy a végén lehet én járok rosszul, de már annyira beleuntam abba, hogy sosem ehetek azt, amit akarok. És miért is nem ? Megvan a pénzem, megvan az esélyem, miért kéne mindig megvonjam magamtól, amit kivánok ?
2010. febr. 24. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Örülj, te egy áldott ember vagy. :) Amúgy meg a diéta önmagában szart sem ér. Mozogj rendszeresen, ne járj annyit mekibe, inkább menjetek normális helyre, ahol finom csirkesali is van, és lemegy a fölösleg!
2010. febr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!