Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tattoo illene hozzám?

Milyen tattoo illene hozzám?

Figyelt kérdés

lelkileg erős lány vagyok,de néha eltörik a mécses ha már sokáig magamban tartom,szeretem az embereket,könnyen barátkozom,szeretem a divatot és a fius sportokat :)

nem szeretnék valami nagy tattoot csak valami nagyon kicsit



2015. máj. 15. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

egy virágzó kaktusz

nekem ez jutott eszembe elsőnek... persze másnak ez semmit se mondana.

Az, hogy milyen illene, és milyen nem, ezt nem tudhatom, nem tudjuk, hogy nézel ki, hova szeretnéd...stb.

Még ha tudnánk is, akkor is neked kéne elsőnek ötleteket felhoznod.

Lelkileg erős, de néha eltörik a mécses: ez igaz az összes lelkileg erős emberre. Nincs benne különös, de ilyen "jelentésű" mintát könnyű mondani. (Valami ami kívül erős, de belül puha/könnyed/törékeny...stb.)

Barátkozás, emberekkel való jó viszony: a normálisabb embereknél alapvető kéne legyen(!), de még ez sem különleges.

Szereted a divatot... és mégis melyiket? Sokféle divat van, de alapvetően mindegyik az utánzásra megy. "Utánozás, majomszokás." Azaz inkább emlős-szokás, utánozás nélkül kihalna az állatok nagy része. Szóval hasznos és máskor értelmetlen. Másrészről a tetoválás is "divat" manapság. Rövid pár szavas angol mondások, sablonminták... ennek viszont semmi értelme nincs. A tetoválás ne divatból készüljön több okból is.

Szereted a fiús sportokat: nos, kevés sport van, ami kifejezetten NŐI sport, viszont rengeteg van, amit inkább férfiak űznek. Ezek között valószínűleg mindegyik esetében vannak női sportágbéliek is.


Röviden összefoglalva:


Amit leírtál, abból szinte semmire se jövünk rá, hogy mit szeretnél.

Én azt tudom ajánlani, hogy ülj le, merengj, gondolkozz, hogy számodra fontos-e egyáltalán a tetoválás, ha igen, akkor számodra mi fontos még, írj listát, majd végül rakd össze, hogy mi az, amit tényleg a testeden viselnél. Akár kicsike minta akár nagyobb.

Ha minden megvan, de mintákat mégse találsz, akkor böngészd a netet. Ha már van pár mintád, akkor próbálj összerakni egy saját, egyedit. (Ez majdnem lehetetlen, de legalább neked bejöjjön, tetszen, mert te fogod viselni.)


Remélem segítettem valamennyire.

(máskor ha tetoválással kapcsolatban kérdezel, akkor a Szépség, divat -> Tetoválás témakörbe írj)

2015. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tattoo magyarul tetoválás, miért angolul írod egy magyar fórumon? Kinek akarsz ezzel menőzni?


Azzal kapcsolatban, amit leírtál: én nem értem, hogy ezért miért kell tetováltatnod magadra.

2015. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elnézést kérek hogy angolul írtam,nem értem az ilyen ebereket amilyen te vagy,nézz már magadba ilyen apróságokba is bele kell kötnöd?
2015. jún. 3. 22:08
 4/4 anonim ***** válasza:

"elnézést kérek hogy angolul írtam,nem értem az ilyen ebereket amilyen te vagy,nézz már magadba ilyen apróságokba is bele kell kötnöd?"


Ez nem apróság, mivel ebből (és egyébként az írásod többi részéből) többek között az derül ki, hogy nagy valószínűséggel felvágni próbáló kamasz vagy, aki még nem elég érett ahhoz, hogy olyan bélyeget tegyen a testére, amit egész életében hordozni fog. Hisz tulajdonképpen azt se tudod, milyen tetoválást akarsz, látszik, hogy a szándék komolytalan és csak arra kell, hogy nagyobb lánynak érezd magad. Pár év múlva megbánod, mivel ha látható helyen viselsz tetkót, semmi komolyabb munkahelyre nem fognak felvenni, ráadásul ami ma talán jól néz ki, az egyszer, majd ha kinövöd a kamaszkort, kínos lesz. Nem is beszélve arról, amikor majd anyuka leszel, meg megereszkedik a bőröd.


De ez csak az én véleményem, mindenki ott rontja el az életét, ahol akarja.

2015. jún. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!