Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mortal kombat x android...

Mortal kombat x android verzióba hogyan lehet legyőzni a boss scorpiont?

Figyelt kérdés
Elakadtam annál a résznél egy aranykartyasom van egy ezust es,egy bronz felvannak fejlesztve de teljesen felesleges mert egy utés neki az osszes es lehetetlen megcsinalni
2015. máj. 16. 11:21
 1/9 Megamax válasza:
Nem hiszed el, de nekem is ugyanez a problémám, de nekem meg egy arany Sub-zerom van és két ezüst Kotal Kahn és Sonya! Fejlesztem őket folyamatosan, de Scorpion néha egyetlen egy ütéssel képes legyőzni az egyik karakterem! Nagyon idegesítő!
2015. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon idegesitő mert az elején benyomja a plusszokat és utána,eselytelen
2015. máj. 18. 09:35
 3/9 Duplavé válasza:

Ugyanezzel a problémával küzdök én is... Nekem van egy ezüst Sub-Zero, egy arany Kano és egy aránylag jól felfejlesztett Scorpion, de egyszerűen lehetetlennek tartom legyőzni, bármit csinálok, semmi, de ő 1 perc alatt elintéz. Sikerült már legyőznötök??

Nekem még az a problémám is akad, hogy wifivel nem működik az egész, eddig tökéletes volt, most meg pár napja kilép. Csak mobilnettel jó, ami néha kevés. Nem tudjátok véletlen miért van ez, és hogyan tudom megoldani?? Előre is köszönöm :D

2015. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Duplavé válasza:
Előző vagyok, annyi lemaradt hogy a felfejlesztett Scorpion-om is arany.
2015. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem sikerült de kell hozzá wifi.. és barátok között kell lennie nagyon erős embernek és akkor hivd be amikor a boss scorpionon nincs fent a védelem mert úgy lehetetlen
2015. jún. 9. 15:10
 6/9 A kérdező kommentje:
De wifi nélkül lehetetlen
2015. jún. 9. 15:10
 7/9 avatar87 válasza:

Ha boss total kahn-on már túl van akkor engem is érdekel...

50 es szintig lehet fejleszteni de még ezen kívűl a fusion ami 7ig engedi és a support amit 4es fúzióig enged. illetve az ekvipmentek még játszanak csak legyen hozzá elég koins és souls ill. türelmed és kitartásod :)

2015. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

En is itt akadtam el.

"Klassic Scorpion Kombat Pack"-ra hamarosan meg lesz a 200 soul, megeri megvenni? Miket ad altalaban?

Csak ezust Kenshi, Kotal Kahn, Scorpion, Kung Jin, Sonya Blade van, es ez a friend.

[link]


Egyebkent mire erdemes kolteni?

2015. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Scorpion, Kotal Kahn, Kenshi (mind ezust) komboval megvertem. Amikor Kenshi beugrik, kilovi magatol a buffokat es onnan mar gyerekjatek.
2015. dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!