Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jó telefonon keresztül...

Miért jó telefonon keresztül szórakozni?

Figyelt kérdés

Ma éjfélkor arra kelek, hogy csörög a telefonom, persze rejtett számról keresnek, felveszem és még csak bele sem szólnak. Ez ment 3x, amikor már beszóltam, hogy ha nem mersz beleszólni ne hívogass, és leraktam. Majd megint visszahív: kérdeztem, hogy kicsoda, de nem mutatkozott be, amikor azt kérdeztem egyáltalán tudja-e kit hívott arra sem válaszolt, kértem, hogy kapcsolja be a számát, hogy én is visszatudjam hívni, erre megkérdezte miért hívnám vissza stb. Egy fiatal férfi volt, de nem hinném, hogy ismerem.

Miért jó így szórakozni? Mi ebben a vicces? Nagyon felidegelt!


2008. aug. 30. 01:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

1./ éjszakára telefont kikapcsolni

2./ ismeretlen számot nem felvenni

2008. aug. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
3: fel lehet jelenteni. Akkor kinyomozzák, és megkérdezik.
2008. aug. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Soha nem kapcsolom ki éjszakára a telefont, mert bármikor hívhat a család, hogy baj van. A másik meg, hogy bármelyik pillanatban szülhetek, és kell a telefon.

A magántelefonszámot is fel szoktam venni, mert hát csak az én telefonom, meg miért ne venném fel?

2008. aug. 30. 09:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
anyukámnál is ugyanez van mostanában.ő 61 éves és baromira fel tudja magát idegesíteni az ilyen hülyeségeken.nem tudom mit lehet tenni,,tényleg vhogy ki kell nyomozni...:-/
2008. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én általában eléggé jól kiosztom a telefonbetyárokat. Elmondom neki, hogy kit hívogasson, hova menjen pláne, ha ilyen későn hívnának. Azután már nem mernek visszahívni.

Amúgy én sem tudom, hogy mire jó. Biztos nagyon jó muri késő este embereket ébresztgetni. És nem tagadom, tinédzser koromban nekem is beccsusszant egy-két betyárkodás április elsején. De azért nem kell túlzásokba esni.

2008. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Én pl.magántelefonszámokat fel sem veszek.Minden ismerösöm +család tagok számmal hívnak,én is őket.Meg ugy gondolom,hogy ha valaki hív,akkor számmal tegye,én sem hívogatok senkit sem szám nélkül.Szám nélkül nagyon jó lehet éjjel poénkodni,ráadásul nagyon bunkó dolog és még gyáva is az illető,mert nem meri vállalni még a számát sem :-S

A legtöbb telefonon már lehet hívásszürést is csinálni,hogy kik érjék el az embert.A nem kívánatos emberek így hiába próbálnának szórakozni.

2008. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg, mert általában be lehet állítani szűrőlistát. nekem éjszaka csak olyan telefonszám csörög ki, ami benne van a tel.könyvemben. Azaz az rejtett sem.
2008. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
És ha vmelyik családtagodat baleset éri,és csak olyan telefonszámról tud felhívni ami ismeretlen/rejtett?Akkor se vegyétek fel okoskáim!Sőtt,tiltassátok le,hogy el se tudjanak érni egyáltalán!
2008. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ettől függetlenül a telefonbetyárokat én sem értem... :S


Az előző válasz írója.

2008. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
40%
Engem is fel szoktak hívni,de szerintem vicces. :D Egyébként ez nagyon szar kérdés....semmi értelme a kérdésednek.kapcsold ki éjszakára a telefonodat.ennyi...
2008. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!