Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítene valaki a postai...

Segítene valaki a postai nyomkövetésben?

Figyelt kérdés
Szerdán feladtam egy "csomagot",azért tettem "."-be,mert 0.5 kg alatt volt így elment levélként..Ajánlott levélként adtam fel,de még nem érkezett meg a címzetthez,egyébként 10 óra előtt adtam fel,szóval simán megérkezhetett volna,na mindegy..A nyomkövető pedig nem találja a küldeményazonosítómat..Az alábbi azonosítóhoz nem található csomaginformáció.. ezt írja ki. Aggódom,és sajnos nem ez az első esetem..Segítsetek!

2015. máj. 16. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Személyesen menj be a postába az ajánlott szelvényeddel,és ott meg fogják neked nézni.Egyszer volt ilyen velem,szerencsére többször nem,kötelesek utánanézni a postán.Azért a hétfőt még várd meg,lehet kis csúszás van,és aznap fog megérkezni.
2015. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 VLLBalázs válasza:

Postása válogatja!!! :D nyugi megfog érkezni!!


Lehet, hogy lassabb volt a csomagos kolléga.... Miden levél és csomag max 2 nap alatt az adott címhez tartózó postahivatalban van!!! Csak ugye a nem elsőbbségit nem kötelező másnap kivinnie a kézbesítőnek! De az EU 5 napos előírását betartják!!! :D


Meg is értem!! Ennyi fizetésért én sem vinném ki senki csomagját! Zuhogó esőben, fagyban, 45 fokban stb!!!

Csak neki sajnos muszáj!!!!

Nyugi emiatt ne aggódj! Biztosan meg fog érkezni!!!

2015. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!