Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy filmben láttam hogy a...

Egy filmben láttam hogy a csávó átütött egy papírlapon. Szerintetek meglehet csinálni vagy csak valami filmes trükk volt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod ki? Kb ingyen van a papír
2015. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Marsról jöttél? A legtöbb papírféleség igen könnyen szakad. Néha olyankor is, amikor nem kellene. Nem tudom, te mit láttál, ami hihetetlennek tűnik.
2015. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
@2, szerintem arra gondolt hogy átütni a papírt, tehát nem szakad szét, csak lesz benne egy lyuk
2015. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Harmadik, az appercipiáló képességemmel nincs baj, de ezt most nem vágom. Hogyan lesz benne a lyuk, ha nem szakadás által? A rostok rémülten félreugranak?
2015. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha nem probáltam volna át ütni akkor vajon megkérdezném?? A második nem kifeszitette a papirt hanem fent megfogta és ugy probálta átütni. Ha megfesziti akkor persze hogy szétdzakad. Probáljátok ki nem lessz olxan egszerü..
2015. máj. 17. 01:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Értem. Nem ismerhetek minden filmet amit TE nézel. De megint csak így kezdem: A Marsról jöttél? Természetesen egy egy ponton megfogott papírlapot nem tud átütni. Ehhez megint csak nem kell nagy ész. Trükkfelvétel.
2015. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra gondol a kérdező, hogy egy lyuk lesz a papírban nem pedig kettészakad, mert alapesetbem ha megütsz egy kifeszített papírt akkor kapsz két kisebb papírt
2015. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!