Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A netpanel megbízható?

A netpanel megbízható?

Figyelt kérdés
van az az oldal ahol kérdőíveket lehet kitölteni és sorsolnak a kitőltők közt ki nyereményeket. Megbízható? igazából sorsolnak és valaki nyert már?vagy csak átverés?

2015. máj. 16. 17:42
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


itt van amugy az oldal :))

2015. máj. 16. 17:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható és már sikerült nyernem is. Tavaly előtt ősszel jött össze egy 50 000-res C&A vásárlási utalvány.
2015. máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
gratulálok :)) és köszi
2015. máj. 17. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a garantált nyereményekkel kapcsolatban tudok konkrétan nyilatkozni. Utóbbiakat utánvéttel küldik, én így egy 10 db-os 1000 Ft-os utvalványcsomagot kaptam a kitöltéseim után, összesen 10.000 forintos TESCO utalvány formájában. Épp tegnap jött meg.
2020. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Remélem azóta nyertél.:)) Nekem több ezer pont ment el a semmire. NAgy "O "eddig. Kihagyom a továbbiakban.
2023. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még kezelni se tudom az oldalt
2023. márc. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én inkább a Netpanel App-ot használom a mobilomból, útközben jobban megy pl. villamosozok sokat, addig szoktam válaszolgatni. Havi sorsolásra csak egyszer neveztem, azóta mindig garantált utalványt kérek, eddig megjött rendben mindig.
2023. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!