Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ötletek nyárra? Bővebben lent.

Ötletek nyárra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval nemsokára itt a nyári szünet és nincs túl sok ötletem mit csinálhatnék. Kéne pár ötlet. Azt kell tudni rólam, hogy semmilyen társasági dolgokat nem szeretek, utálom az embereket, utálok kimenni az utcára és főleg bulikra meg rendezvényekre nem mennék el. Szóval csak otthoni dolog jöhetne szóba de abból tőlem bármi,mindenre nyitott vagyok. Szeretem a lányos,fiús creepy,aranyos,szomorú(főleg),boldog dolgokat és főleg a japán kultúrát,animét-mangát, divatot de még sorolhatnám. Ezen kívül jó játékokat is mondhatnátok mert erősen kocka beállítottságú vagyok és főleg játékkal töltöm a szabadidőmet. Bármit mondhattok, van hozzá erőművem:D..Köszi előre is :3

15/l


2015. máj. 16. 18:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!