Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ötletek nyárra, amiket egyedül...

Ötletek nyárra, amiket egyedül (is) lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Igazából vannak barátnőim... mondjuk nem sok, csak ketten. De az egyikük egész nyáron alig lesz itthon,a másik meg nem akar sehova se menni, mindig kifogásokat talál ki.Én meg már most unom magam. Minden nap szoktam edzeni, még régebben elkezdtem tanulni egy nyelvet, de azzal meg nem nagyon haladok. :/ Július 7-től fogok majd dolgozni, de csak augusztustól pénzért, úgyhogy most pénzem sincs. Tudnátok írni pár dolgot, amivel elfoglalhatnám magamat, akár egyedül is? Vagy olyan helyeket, ahova ha egyedül megyek, nem néznek rám furán.

16/L, Budapest



2014. jún. 20. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Budapesten rengeteg szórakozási lehetőség van, az a szórakozási lehetőségek Mekkája az országban,de munkát is megpróbálhatnál keresni. Milyen nyelvet kezdtél tanulni?

Angolul, németül mennyire beszélsz? Ha igen,mármint ha az megy, akkor azzal turizmusba is tudsz akár nyári melót vállalni, ha nem, akkor is keresnek nyáron a szabadságolások idejére "kiváltó" nyári munkaerőt szalagra, nagy áruházakba pénztárosnak, ehhez szerintem végzettség se kell, csak el tudj számolni a nap végén azzal az összeggel, amit beütöttél.


De ha dolgozni se akarsz, akkor el lehet menni uszodába, futni, fagyizni,kiállításra, moziba, színházba, akármi...

2014. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sportolj, ismerkedj, süss, napozz, ollvass, kezd megírni a szeptemberi házikat, csomózz karkötőt (bocsi, lehet hogy gagyi ötletek, de én is ezeket csinálom unalmamban)
2014. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket.

#1: Írtam, hogy fogok menni dolgozni... Franciául kezdtem tanulni. "uszodába, futni, fagyizni,kiállításra, moziba, színházba" Itt a futáson kívül mindegyikhez pénz kell. :/ De azért köszi.


#2: Sportolni szoktam, ismerkedni nem tudok, fogalmam sincs, hogy mit fogunk tanulni szeptemberben. De azért neked is köszi. :)

2014. jún. 20. 13:03
 4/5 anonim válasza:
Jah, a szeptemberit úgy értettem, hogy amit nyáron kell megcsinálni
2014. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja :) Nekünk nincs olyan. :D
2014. jún. 21. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!