Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire kell odafigyelni cross...

Mire kell odafigyelni cross motor vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Barátom motort szeretne venni..

Én adtam neki pár tippet hogy mire figyeljen oda!

A kérdésem az hogy ezeken kivül még mi az amire érdemes oda figyelni?!

-Hidegen és melegen könnyen induljon

-A blokk ne zörögjön

- A teleszkópok ra

- A fogaskerekek,lánc

- A váz ne legyen elcsavarodva



#Motor.Vásárlás
2015. máj. 16. 19:32
 1/2 joco5582 válasza:

Szerintem sokan elfelejtik a költségeket számolni. Valamit egészen biztosan kell majd cserélni, javítani. Főleg egy üzemórás blokkban. Példának okárt egy nikaszilos henger furatása nem két fillér, sem pedig egy új főtengely. Márpedig ez előbb utóbb beköszön.

Van úgy hogy hiába tudsz megvenni egy motort, nem tudod fenntartani. Nézze meg a cimborád az egységek árát és ha ez nem fér bele mást kell keresni.

Aztán a másik amit elfelejtenek a szerelő. Ki fogja karbantartani. Van szakember a közelben? Nem olyanokra gondolok akik garázsban egy csavarhúzókészlettel minden motort vállalnak, hanem aki specializálódott és van műszere, szerszáma.

Ha pl van egy Suzukis jó szerelő, nem biztos hogy szivesen babrálja a Ktmes technikát. Magyarországon szerelőhöz választunk kocsit/ motort. Mert jó motort is el tudnak a szerelők rontani...

Remélem segítettem

2015. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Üdv!

igen segitettel, köszönöm!

2015. máj. 17. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!