Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal egy 3...

Mit vigyek magammal egy 3 napos osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

13/L.

(BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYÉBEN LESZÜNK)



2015. máj. 17. 08:54
 1/7 Rain2013 válasza:
sokkolot,gumibotott,gázsprét, na meg egy pizstoly is jó lyön majd Borsodba :)
2015. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért borsod nem 2 négyzetméter. A hegyekbe mentek, vagy kisebb falvakba, esetleg Miskolcra?
2015. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy kis faluba megyünk.
2015. máj. 17. 09:10
 4/7 anonim ***** válasza:
ruha és szúnyogírtó egy 7-esnek bőven elég.
2015. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én hoznék még kártyajátékokat is, illetve vennék mobilnetet a telefonomra. Számítógépet ne hozz, nem lesz időtök használni. Készpénzt hozz ne bankkártyát. Én vennék egy patikában fülldugót is a helyedben.


Írj le mindent ami tudsz, úgy könnyebb segíteni

2015. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt, hogy pontosan melyik kis faluba megyünk.. nem tudom, de azt tudom, hogy faházakban leszünk elszállásolva, és hogy az étkezést csak az első napon kell megoldani.
2015. máj. 17. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:

De mit fogtok csinálni? túrázni, várost nézni? fürödni?

Mert túrázáshoz kulacs kell meg olyan cipő, ellenben a másik kettőhöz teljesen felesleges a túra/edző cipő meg a kulacs

fürdéshez kell papucs, valami gumilabda, nagyobb törülköző, naptej, és persze fürdőruha, míg ha nem mentek fürdeni akkor ezek nagyrésze felesleges

2015. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!