Kik a skinheadek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy valami rasszistát jelent,csak nem tudom hogy kiket gyűlölnek?Csak kisebbség gyűlöletből áll?Wikipédián is utána néztem,de én nem értek hozzá.(Antifasziszta,Kommunista,Radikális stb. ,meg ilyenekre gondolok.)Ilyesmiket nem értek.(Azért írtam ebbe a témában,mert nem találtam ilyesmi témakört.)

2015. máj. 17. 17:21
1 2
 11/16 anonim válasza:
figyelj. szerintem van.... nekem van egy szkinhed barátom ő tele van szkin haverokkal. beszéltem velünk... kb 20 tagos a banda és csak a cigányokat utálják. mondják is hogy mi bajuk legyen a zsidókkal. ha van olyan szkin aki nem utál senkit akkor van olyan is aki csak egy bizonyos népcsoportot utál
2015. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
10-es nem vagyok zsidó.
2015. máj. 23. 15:10
 13/16 A kérdező kommentje:

Ha jól vesz ki akkor röviden:

Nemzetvédő(Magyar vagyok,akkor védem a Magyarokat) és cigány és vagy zsidó gyűlölő.


Akkor ezt jelenti,így röviden?

2015. jún. 11. 14:14
 14/16 anonim ***** válasza:

A 'nemzetvédő' nél radikálisabbra gondolj...


PL: én szeretem a hazámat, de nem vagyok skinhead!

Nem mintha bármi bajom lenne velük, csak ők a radikálisabb, tetlegesebb 'változtatok' (bocsánat a szóért nem tudom máshogy leírni)

2015. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ÉS annak mi értelme van, hogy valakit bántanak a származása miatt? És ha itt született? Arról nem ö döntött, akkor mért őt kell bántani? Meg egyáltalán mért kell valakit megverni, vagy bántani???
2017. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15/15 vagyok, nem a cigányokra gondoltam.
2017. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!