Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Mr. Bustáról...

Mi a véleményetek Mr. Bustáról? Gondolom előadásmódjáról vagy a szövegeiről.

Figyelt kérdés

2015. máj. 18. 21:34
 1/3 anonim válasza:
44%
Én nagyon szeretem ugy a régi mint az új zenéit is,mostanában egyre többen megszólják,hogy már csak a pénzért csinálja,de hát ő egy elő adó ez a mukája senkisem várhassa el,hogy ingyen csinálja szerintem a mai napig az egyik legőszintébb előadó,én örülök a sikereinek és,hogy egyre jobban megy neki,találkoztam már egy szórakozó helyen Szlovákiában ahol dolgoztam és ő volt a felépő,beszélgettümk és egy nagyon normális,őszinte,közvetlen ember.
2015. máj. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Szeretem. 2007 óta hallgatom, akkor még nem volt így ismert mint most. Előtte a Kamikaze berkein belül is figyeltem a munkásságát. Örülök hogy azon kevesek közé tartozik akik nem fizettek a VIVA-nak meg a többinek hogy játsszák a klippjeit mint jó pár "sztár" rap csapat.

Az utálói meg elég viccesek néha, mert utolják de az oldalát meg azt nézik mit csinál.

2015. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már jóformán csak a mocskot ontja magából. Csak a pénz és a nézettség számít ezért savaz állandóan, és egyre kevesebb értelmes szenét csinál.

A Westendes botránya óta elég durván üti egyik szavával a másikat.

Szövegei már nagyon sz#rok lettek, alig van rím, 10 szóból 6 káromkodás (sz#r, hugy, ge&i, f#sz).

2015. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!