Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem találom ennek a könyvnek...

Nem találom ennek a könyvnek a címét, szerzőjét? Régebben olvastam már, de nem emlékszem a címére. (amire emlékszem belőle, lent)

Figyelt kérdés

Történelmi romantikus könyv, azt tudom hogy egy özvegy nő volt benne és egy skót harcos elviszi magával a nőt, mert az valamit kihallgatott. Sajnos a főszereplők nevét nem tudom de a nő halott férje neve, azt hiszem Aubrey volt. (Ezt jegyeztem meg mert elég érdekes név) A harcos azt gondolja, hogy a nő egy "víg özvegy", de a nőt régi férje többször megkötözte, bántotta, megalázta ezért nem akar romantikus kapcsolatot, de ugye mint minden romantikus könyvben megtörik a jég és szerelmesek lesznek. Közben pedig valami nyomozás történik, ennek a részleteit hallgatta ki a nő és emiatt viszi magával a skót férfi.

Már többféleképpen rákerestem, kulcsszavakkal, de nem találtam meg. Ha valaki tud róla információt,kérem írja le! Köszönöm!



2015. máj. 19. 17:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!