Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet csinálni?...

Ilyenkor mit lehet csinálni? Nem tudok aludni!

Figyelt kérdés

Kb 3 hete minden hajnalban ugat a kutya, akkor amikor apum megy dolgozni. Négyünk közül csak őt ugatja meg. Használok füldugót, de úgy sem lehet aludni!

Mondtam én már neki is meg mindenkinek, hogy tanítsa meg a kutyát, hogy ne ugasson, amikor elmegy - két éves puli, 3 hete kezdte, hogy miért, hosszú sztori. Szerintem okos, jól, viszonylag hamar tanítható kutya. De én helyette nem tudom tanítani, mert csak őt ugatja a kutya. Azóta egy éjszakát nem tudtam végig aludni! Ma 3 órát tudtam aludni, nagyon kimerült vagyok! Mondtam apumnak is, anyumnak is a dolgot nem egyszer, de senki nem tesz semmit! Elköltözni azért nem tudok, mert nincs munkám - keresek. Nagyon kimerült vagyok, nem tudom mit csináljak.


2015. máj. 19. 18:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!