Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam egy idézést a bíróságtó...

Maora kérdése:

Kaptam egy idézést a bíróságtól, mit kell írnom nekik ha megszeretném szüntetni?

Figyelt kérdés
Mivel már nem ott lakom ahol akkor megakarom szüntetni csak nem tudom mit kell pontosan megírnom a levélben. Köszönöm a válaszokat előlre is.
2015. máj. 21. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit akarsz megszüntetni?
2015. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Feljelentettem valakit, aki bántalmazott és most jött ki kb fél év múlva egy idézés amin megkéne mindkettőnknek jelenni. Ezt szeretném megszüntetni és írásban mivel nem ott lakok ahol elötte ha és oda menni személyesen hosszú lenne.

Az a kérdés mit kéne beleírni a levélbe?

2015. máj. 22. 05:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Az idézésen kell lennie valami telefonszámnak, hívd fel őket és kérdezd meg, mi a teendő ilyenkor, mi történik, ha nem jelensz meg.
2015. máj. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha magánvádas az ügy, akkor már akkor megszüntetik az eljárást, ha nem jelensz meg. Amúgy az idézésen fel van tüntetve a bíróság pontos címe, arra kell egy beadványt írni, rajta az ügyszámmal, hogy te szeretnéd megszüntetni az eljárást. És akkor kapsz majd róla egy határozatot, hogy megszüntették.
2015. máj. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 1. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!