Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valamilyen megoldást tudtok...

Valamilyen megoldást tudtok erre? Megszeretném oldani hogy a macska ajtón csak a mi macskánk mehessen be. Nyakörvére rá lehetne szerelni valami elemes jel adót végső esetben de nem nagyon szeretnék elektromos berendezést rá szerelni.

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Macskára rfid tag, olvasó az ajtóban.

A tagben nincs elem, bár nem látom miért ne lehetne aktív jeladó a macskán

2014. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyakörvre 1 jó erős mágnes kell, az ajtó nyitó áramkörébe meg be kell kötni 1 Reed-relét.
2014. okt. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2. Mágnesre én is gondoltam de most hogy írtad jutott eszembe hogy mi van ha fém mellet megy el?

Be oson a házba és fenn ragad a hűtőajtóra pl :)

2014. okt. 13. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is valami olyasmit csinálnék mint az NFC rendszerek. Jeladó a macskán,olyan hatótávval, hogy kb 25 cm-en belül engedi nyitni az ajtót. Vannak elektromágneses megoldások amik ezt lehetővé teszik
2016. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!