Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak az ellenségekkel...

Nemjolvok kérdése:

Mit csináljak az ellenségekkel akik minden nap ki szivnak egy darabot a lelkemből? Tini vagyok és nagyon lelkizek mindenen, nem szoktam beszólogatni de valahogy mindig rosszul jövök ki mindenből.

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 17:21
 1/1 anonim válasza:
Ne figyelj rájuk! Nekem is van csomó olyan ellenségem, aki állandóan mindenbe beleszól és meg akar állítani. Nem könnyű feladat őket lesz*rni, tudom. Gondolj bele abba, hogy te normálisabb vagy mint ők. Mi kzük van nekik a te életedhez/életmódodhoz? Nem kell velük semmit se csinálni. Egyszerűen ne figyelj rájuk és meg fogják unni azt, hogy veled "szórakozzanak". Ha felidegesíted magad előttük, akkor csak jobban felkelted bennük azt az érzést, hogy téged szivatniuk kell.
2015. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!