Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért most kezdenek el beszólo...

Miért most kezdenek el beszólogatni a súlyom miatt?

Figyelt kérdés

162 centi vagyok, és kb. 70 kiló. Tudom, hogy sok, de dolgozom rajta. Viszont voltam majdnem 90 kiló is. Akkor soha nem piszkált senki.


Mostanában viszont mióta fogytam, egyre többször kapok megjegyzéseket arra, hogy milyen dagadt vagyok. Múltkor lányok röhögtek ki, volt, hogy egy edzőteremből szóltak ki, hogy bemehetnék, mert rám férne, vagy volt, hogy egy tanár tett megjegyzést ami rohadt megalázó volt, vagy egy másik, hogy biztos fogyasztószereket szedek meg minden szart...

Persze sokan megdicsérnek, de ez akkor is k*va szarul esik. Az idegenek eddig miért nem szólogattak be soha, miért most kezdték? És a tanárok? Ők biztos, hogy látták, hogy tök sokat fogytam, akkor miért kell alázni direkt?


2014. jún. 2. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy irigyek a teljesítményedre és arra hogy 90-ről 70-re mentél le.Vagy csak fordított pszichológiával akarnak ösztönözni hogy fel ne add.De azért egy beszélgetés nem ártana velük
2014. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel maximum arra ösztönöznek, hogy ne merjek enni az osztálytársaim előtt és minden falat után sz*rul érezzem magam.. Tudom, hogy nem kell velük foglalkozni, de akkor is szarul esik..
2014. jún. 2. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg te is jobban figyelsz ezekre a megjegyzésekre. Másrészt ha valaki nagyon kövér és valószínűleg az voltál, annak már nem nagyon szólnak be, úgyis mindegy alapon, vagy azt gondolják, hogy hormonzavar, stb. Tehát ilyen szempontból nézve még jó is, hogy beszólnak. Másrészt viszont mindenképpen bunkóság beszólni valakinek a testsúlya miatt.
2014. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert nincs jobb dolguk. Az embereknek ez egyfajta lelki pótlék, ha beszólhatnak, cseszegethetnek másokat.

Tudom, sablonos lesz, de ne foglalkozz velük. Minek? Az úgysem változtat semmin, ha szomorkodsz miatta, hogy beszóltak. Inkább teljes lendülettel haladj a célod felé, hogy majd elmondhasd nekik, hogy én képes voltam elérni valamit, ti pedig végig csak más életével foglalkoztatok :)

2014. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!