Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem Ebay-ről egy makette...

Csatiboy kérdése:

Rendeltem Ebay-ről egy makettet de nem érkezett meg. Mikorra várható?

Figyelt kérdés
Március 16.-án rendeltem meg amit április 8.-án fel is adott mert gondolom akkor indult a hajó Kínából. Eddig nem érkezett meg és track number se volt az e-mailek között ami által tudnám követni h esetleg merre járhat a csomagom. Várjak még rá vagy ez már bukott ügy?
2015. máj. 22. 10:01
 1/3 anonim válasza:
Hány nap van még vissza a vásárlói védelemből ? Ebay-en ritkán kapsz olyan tracking numbert ami müködik is .
2015. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha jol tudom az 90 nap, abból van még kb 2 hét.
2015. máj. 22. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor adta fel,ha a boriték fekete színű a dollár mellett! Itt nincs számláló mint alin,tehát se 60 se 90nap nincs.Ebay-on nem igen adnak érvényes nyomkövetési számot,
2015. máj. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!