Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ilyen? | többi lent |

Van ilyen? | többi lent |

Figyelt kérdés
Kamaszkori hízás. Van ilyen? 13 éves lány vagyok, és 2014 augusztus óta feljött rám durván 13 kiló. Akkor 160 cm 67 kg voltam, mist pedig 166 cm , és 79-81 kg. Kivizsgáláson voltam, a hízás csak kilogrammban történt, ugyan azok a ruhák jók rám, legalább is a legtöbb. Van ilyen? Mitől van? Kövér vagyok? Köszi a hasznos válaszokat!

2015. máj. 22. 19:48
 1/3 anonim válasza:

Figyi, mivel sokat nőttél közben, elképzelhető, hogy nem nagyon látszik ruhaméretben a hízás. Főleg, ha mozogtál/sportortál is, mert az izom nehezebb.

Kövér nem vagy, de picit oda kellene figyelni, hogy leadj picit, vagy legalább nehogy feljöjjön több. Nagyon fiatal vagy még.

2015. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! : )
2015. máj. 23. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak izmosodtal, es az izom tenyleg nehezebb, mint a zsir. De ennek ellenere oda kene figyelni az etkezesre, egy kicsi hajat eltuntetni, es ugy pont jo leszel. Ugy 10 kg zsirt le kene adjal, mert piciket koverke vagy, de nem kell itt szigoru fogyokurara gondolni, csak ne egyel annyi chipset, kolat, ne menj annyiszor baratokkal McDonalds-ba meg hasonlo gyorskajasokhoz, inkabb menjetek a parkba setalgatni es ha nagyon ehesek vagytok, inkabb valamelyikotokhoz menjetek otthoni kajat enni.(az egeszsegesebb). Sok sikert! Ha barmi kerdesed van, irj priviben! ;) 13/L
2015. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!