Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menjek majd át 9-be másik...

Menjek majd át 9-be másik suliba vagy ne?

Figyelt kérdés
Jelenleg 7.-es vagyok, de az iskola amibe járok nem túl színvonalas az oktatási módszerek szempontja alapján. Viszont van a városunkban egy nagyon jó gimnázium, ahová nem is könnyű bekerülni, viszont én jó eséllyel bekerülnék. Viszont...a 2 legjobb barátnőm 9-be a jelenlegi sulimba fog jönni, és ugye jó volna egy helyre suliba járni velük és most nem tudom hogy hogyan döntsek. A 2 suli 2 percre van egymástól, de hát ugye az még sem ugyanolyan mintha egy helyre járnánk.
2015. máj. 23. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj át szerintem, ha mégse jó, majd visszajössz.


Lehet ott is kerítesz barátnőket és akkor lesz még több.

2015. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem is menj at. Hidd el nekem is voltak barataim, csak nekunk muszaly volt elkoltoznunk, de lettek sokkal jobb baratnoim akikre mindig szamithatok. Raadasul a regiekkel ugyanugy lehet tartani a kapcsolatot.
2015. máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erős középiskolába kell járni.. A nagyon értékes éveket nem szabad eltékozolni egy gyenge helyen, ahonnan nehéz továbblépni, és a hátrányait egy életen át szenvedi az ember. Mert gyengén tanítanak, az idődet elveszik és követelni azért erősen akarnak. Erős középiskola kell. A barátságot meg lehet és kell is tartani. És lesznek még új barátok is.
2015. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jójó, de én őket 1 éves korom óta ismerem és tőlük jobb barátaim nem is lehetnének, de azért köszönöm:)
2015. máj. 23. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Válaszd az iskolát az fontosabb mint a barátok. Gondolom nem a barátnőidből fogsz megélni felnőtt korodban. Tanulj, tanulj, tanulj! (Mondja ezt az aki sose tanult semmit (de elvégezte a főiskolát! :D).)
2015. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!