Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi is ez a 9/11? Mi történt...

Mi is ez a 9/11? Mi történt pontosan 2001 szeptember 11-én az ikertornyok lerombolásakor?

Figyelt kérdés
Addig vágom hogy lerombolták. Rákerestem az interneten arra hogy "9/11" és kiírt egy csomó dolgot arról hogy terrorista támadás törtrént, egy repülő nekirepült, felrobbantották stb. És mi van a 7-es épülettel?? Miért kellett lerombolni az ikertornyokat? Volt valami haszna vagy jelentősége??

2015. máj. 23. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Azt valójában senki sem tudja h kik hogyan és miért robbantották fel. Az mindegy a média mit hazudik az igazságot senki sem tudja.
2015. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Interneten biztos találsz dolgokat. Lényeg a lényeg, hogy 1-1 repülő a WTC ikertornyokba, 1 a Pentagonba repült, egy pedig a földbe csapódott. USA szerint terrorista támadás, utána megszállták Afganisztánt ésatöbbi. Egyesek szerint pedig belső munka, direkt azért hogy háborút robbanthassanak ki, és erre egy csomó pénzt költhessenek, közben a felsővezetők zsebét is megtömve. Erről van dokufilm is, különféle érdekes tényekkel, pl. a támadás előtt technikusok leptél el a TWC-t, szokatlanul kevesen voltak a tornyokban, megolvadt a tartószerkezet mikor a kerozin miatt nem is tudna, stb. Legfőbb érv emelett a hetes épület ahogy mondtad, szinte semmi baja nem volt, egy kis tűz volt bent, és magától összeomlott.
2015. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az egyik oldalon azt is olvastam hogy fizikai képtelenség hogy egy 767-es repülő rombolta volna le az egyik tornyot, mivel az acélcsőbe csapódása után a repülő harmónika szerűen préselődött volna össze. Ez igaz?
2015. máj. 23. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!