Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit/Kit cosplayezzek legyek...

Mit/Kit cosplayezzek legyek Mondoconon?

Figyelt kérdés
15/L

2015. máj. 23. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy olyan karaktert amit elsősorban ismersz is(nem mindig olyat ajánlanak), szereted és élvezed a ruha elkészítését, esetleg a személyiségének megformálását. Lehet játék, anime, manga, film, könyv, sorozat vagy original karakter a lényeg, hogy közel álljon hozzád és jól érezd magad a bőrében. ;)


(Esetleg még annyit tudok segíteni, hogy ha leírod miket láttál segítek belőle választani.)

2015. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! 7éves korom óta nézek animét úgy h már sokmindent láttam. Viszont a cospléyezésbe új vagyok. A kedvenceim pl.: kiddy grade Eclair csak a leggtöbb ruhája sokat mutat ezért gondoltam az egyik részből a pizza futár ruhát, a bleach ból Rangiku vagy Inoue. A vampire Knight-ból Yuki amikor már hosszú haja van..... és még sok más. Ezért nehéz a döntés. Bár olyan szeretnék lenni amit felismernek. Még sok ötletet fogadnék ha valaki mondana. :)
2015. máj. 24. 17:15
 3/4 anonim válasza:

Mivel nem írtad, hogy mit láttál már, vagy mit szeretsz, ezért mondok olyanokat amiket biztos felismernek:


Haikyuu!-ból bárki, nagyon sokan lesznek belőle.

Kuroshitsuji, bár abban nincsenek egyszerű ruhák.

Noragami-ból Yato vagy Hiyori, de a többit is felismerik.

Magi - the labirynth of magic-ból seregnyien szoktak lenni.

Durarara!!, ebben egyszerűbbek a ruhák.


Remélem segítettem valamit.

2015. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. jún. 2. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!