Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Össze tudtok nekem szedni pár...

Össze tudtok nekem szedni pár pontban a tudás hátrányait?

Figyelt kérdés

Az előnyöket könnyű felismerni csakhogy mivel minden érmének két oldala van ara gondltam nem ártana ezel is tisztába enni. Mik a tudás hátrányai?

National gegraphicon láttam hogy a fejletlen agykéreg nagyobb izomösszehúzódást tesz lehetővé. Nem is gondolná az ember hogy ilyesmikel is össze függhet az amikor okosodik egy ember.

Milyen egyéb negatívumokat lehetne még fel sorolni?


2015. máj. 24. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne negatívum a kisebb izomösszehúzódás ???
2015. máj. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fizikai erőkifejtés csökken
2015. máj. 24. 08:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Állítólag az okos emberek szomorúbbak
2015. máj. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt csak úgy felhoztam példának hogy ha a természet ad valami pluszt akkor el is vesz valami másból. Íly módon a folyamatodsan gyarapodó szak tudásnak is kell hogy legyenek negatívumai is.
2015. máj. 24. 08:16
 5/5 anonim válasza:

Agymosás, minél többet tudsz, annál inkább elveszted a gyerekkori naivitásod.

Valószínűleg a szomorúság ettől lehet... minden felnőtt olyan komorrá, begyöpösödötté válik, szerintem azért, mert túl sokat tudnak a világról. :D

2015. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!