Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg rajzolni?

Hogyan tanuljak meg rajzolni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Eddig nem nagyon kellett a rajzolással foglalkoznom, a sulimban rajzórákon általában mindig filmet néztünk vagy mint a kicsik papírfigurákat vágtunk ki. A tanítót nem érdekelte. Magamtól én sem szeretek rajzolni. Nemrég elköltöztünk egy másik helyre itt pedig nagyon komolyan veszik a rajzórát.. tehát ők már ott tartanak, hogy híres embereket rajzolnak. Én pedig még egy egy fát sem tudok rajzolni.. tudom, nagy szégyen ez nekem. de nem tudok semmit sem lerajzolni rendesen. tehát az lenne a kérdésem, hogyan tudnék megtanulni rendesen rajzolni? előre is köszönöm! :)

2015. febr. 1. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel a problémával nagyon nehezen tudok azonusulni, mert én kicsiként is NON-STOP rajzoltam és mára már profizmus vagyok. Egyedül is primán meg lehet tanulni ha jó a megfigyelő képességed, de sokkal gyorsabb lenne ha a környezetedben élő jobb rajzosoktól kérnél segítséget. Sok sikert hozzá :)
2015. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is voltak hasonló próblémáim.Úgy kezdtem,hogy színezgettem,kontúrozgattam,

kicsit átlátszó lapon keresztül lemásoltam mások rajzait.Magamtól kitaláltam figurákat és azokat rajzolgattam le.Sok gyakorlással jár,de ha elkezded nem fogod tudni abbahagyni :) remélem segítettem :)

2015. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kagaime yuroishi válasza:
Én mindig úgy rajzolok megkeresek valamit és vékony vonalakat rajzolok,úgymond keretet neki
2015. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!