Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem két Power bankot de...

Rendeltem két Power bankot de a csomagkövetési szám hibás/nem található. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Május 12.-én rendeltem és azóta próbálom megtalálni pontosan hol is járhatnak, de akárhányszor rákeresek a Standard International Flat Rate Postage oldalán azt írja, hogy nincs eredmény a keresésemre. Ebayen a csomagkövetésnél pedig írja az in transit-ot de az utolsó "Last scanned date" Május 13.Csomagkövetési szám is van de amint leírtam nem használható.rendeltem már pár dolgot Ebayről de azok mindig pár nap alatt, maximum egy hét alatt megjöttek.Kezdhetek félni hogy elakadt/lenyúlták a csomagom?

2015. máj. 24. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs mitől még félni! Még csak 13 nap telt el a megrendelésedtről,a nyomkövetési szám meg nem azonnal él!

Kérd meg az eladót,hogy adjon 1 oldalt ahol nyomon követheted a csomagod!

De attól hogy eddig 1 hét alatt megérkezett pár csomid az nem jelenti h minden meg fog!

Szállítási időnek mit ír?

2015. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mostanában kell megjönnie 2-3 nap, viszont, az eladó az oldalán írta,hogy Európába macerásabb.

Csak erről a futárszolgálatról semmit nem tudok és sürgősen kellenének azért fontos.

2015. máj. 25. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
tuti futár hozza?!Mert akkor lehetséges a vámolás
2015. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!