Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiskunfélegyházán melyik...

Kiskunfélegyházán melyik nőgyógyászt ajánlanátok illetve melyik Dr. -nak van magánrendelése félegyházán?

Figyelt kérdés
Dr. Csuka es Dr. Rigóhoz nem igazán szeretnék elmenni. Olvastam hogy van itt 3 új azok érdekelnének jobban Dr Bentzik András, Dr.Bíró Balazs es Dr. Koncz István .Ő róluk vélemény? Maganrendelesi hely, ár? Elore is koszi
2015. máj. 24. 15:11
 1/2 anonim válasza:

Voltál azóta valamelyik orvosnál?

Bíró Balázsról tudok véleményt mondani a szakrendelésen jártam nála; nem hallgatta végig a panaszom, lekezelő és felületes volt. A vizsgálatot gyorsan lerendezte, nem volt alapos. Kérdésemre azt a választ kaptam, hogy "nem tudom". Aki jó ellátást szeretne, az kerülje el. Az asszisztensek kedvesek voltak.

2015. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok. Elnézést a hibáért nem Dr Bíró Balázs volt az orvos, hanem Dr Bentzik András(akire a leírt tapasztalatom vonatkozik)
2015. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!