Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Howl at...

Garrison 2001 kérdése:

Mi a véleményetek a Howl at the Moon című videóklipről?

Figyelt kérdés
Én elég megrázónak tartom, mert úgy kezdődik, hogy egy lány alszik az erdőben, pucéran, körülötte pedig vannak ilyen eldobált húsdarabok, aztán pedig mosakodik a tóban, majd kimegy a városba mászkálni, ahol este ráugat egy pitbull kutya, ő meg visszavicsorog rá, és látszil, hogy vámpír. Na, attól az arctól én eléggé megijedtem. Aztán elkezdi üldözni egy fickó, mire ő visszamegy az erdőbe. Kiváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok róla, illetve, hogy más is így van-e vele. 18/F

2015. máj. 24. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem illik a címhez ,bár a pucéran mászkálós részt hanyagolhatták volna.(Amúgy meg milyen ez ,hirtelen csak ruha terem előtte az erdőben o.O ) A csaj nem vámpír , hanem vérfarkas, azért ugatott rá a kutya is, aztán a pasi meg sejtette h valami nincs vele rendben ,ezért kezdte követni , és a végén ki is derítette h vérfarkas, mert este lett s a csaj megint átváltozott.
2015. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii,nagyon rendes vagy hogy válaszoltál rá, mint láthatod már május óta várok választ és lassan már majdnem feladtam, hogy érkezik valaha rá válasz. :)) Hát én nem tudtam, h vérfarkas, mert sajnos nem igazán vagyok ebben otthon, nem néztem ilyen filmeket. XDDD Amúgy tényleg fura,h ott van neki egy ruha az erdőben, ilyen nincs az életben.
2015. szept. 15. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!