Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valmi ötlet, hogyan szivathatn...

Valmi ötlet, hogyan szivathatnánk meg?

Figyelt kérdés
Van egy srác az évfolyamba aki nyalja a tanárok seggét és azt hiszi mindent megtehet. Ő ilyen lazán a folyosókon telefonozik, beül a tanáriba és ott nyomja a szövegeit a tanároknak, beköp folyton midnenkit stb. Egy utolsó kis senkiházi spicli paraszt! A srácokkal meg a lányokkal meg akarjuk szivatni de nagyon! Hogy egyszer ő is szívjon ne csak mi a tanáriban meg az igazgatóiban! Valmi ötlet?
2010. febr. 25. 20:49
 1/7 anonim válasza:
Mikor elmegy ugatni a tanároknak, szarjatok a táskájába. Az mindig beválik.
2010. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
mondjátok azt neki hogy Xy épp betört egy ablakot vagy mittomén mit csinált, ő meg had szaladjon csak a tanáriba, mikor oda megy a ,,kedves pedagógus" maximum csak őt büntetheti meg. jobb ötletem nincs..
2010. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jó de ne csak sz@rjatok a táskájába ....valaki rántson rá,és a milliónyi ajándék is csorogjon bele.:))

Vagy pl. a táskájába pakolt szendvicsei közé?Azt hiszi majonéz.....bár a szagról lehet h rájön....hehehe

2010. febr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csináljatok együtt barátaitokkal olyat amit 'csak az a srác' tudott volna megtenni! Pl: Ha ő egyedül bentmarad a terembe és a tanár látja , hogy csk ő maradt bent akkor egyik barátod hívja ki, páran menjetek be a terembe, de úgy , hogy SENKI ne lássa . de legyen nálatok egy kis FESTÉK,ECSET!!!! A teendők: (A tanárok nem halnak bele!!)

Fessétek össze a táblát utána futás ki! És mikor becsöngettek a tanár látja , hogy az ott van de a tanár csak arra emlékszik , hogy az a tapló volt a teremben!


Vagy a kajáját megbabrálni (nem úgy , hogy beleszarsz, istenem ezek a h-lye tipikus válaszok: szarj bele! XD)

Csak annyi , hogy kiveszel a TE hütötből két szelet párizsit és hagyod egy hétig rohadni valahol a házban! Aztán mikor kellőképp büdös beviszed a suliba és kicseréled a szendvicsében a párizsikat!


Ha kellenek még ötletek írj privit! ;)

Sok sikert a megvalósításhoz!!!

Pusza! :D

2010. febr. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólás megnevettetett.Ha belegondolok,hogy hányszor rohasztottam az iskolatáskámban gimnáziumi éveim alatt a szendvicsemet,ide-oda hurcoltam,szobámban kiraktam asztalra,aztán másnap-harmadnap újból be a táskámba,nem ettem meg,kidobni természetesen lusta voltam,és mikor már kb. 2 hete utaztattam egyik helyről a másikra,és épp otthon volt a szendvics,egy nap apám berobogott a szobámba hogy mi ez az elviselhetetlen bűz.Szétnyitotta a szendvicsemet,és szó szerint a párizsi(ami amúgy is igen hamar megromlik)bele volt rohadva/épülve a szendvicsbe,teljesen zöld volt,apám meg elkezdett öklendezni,majd visszadobta az asztalomra ezt az undormányt:-)

Órák mulva is éreztem a szagát a szobámban-valami irtózatos volt-még szellőztetés után is.De ezt nem valaki más csinálta bosszúból,hanem saját termesztés volt!:-)))

Ezt el kellett mesélnem,kihozta belőlem az előző beíró!

2010. febr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ird meg hogy sikerült!!
2010. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ÁÁhh nem írja! :S nah egyáltalán megcsináltad? :O
2010. máj. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!