Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek ha egy...

Szerintetek mit tegyek ha egy fiú rám nyomul?

Figyelt kérdés
Kétszer találkoztunk eddig,nem randin vagy ilyesmi csak láttuk egymást és max annyit beszéltünk, hogy szia. Ezek után rám írt facebookon és elkezdte nyomatni h milyes szexi vagyok (téli kabátban látott) meg h csodálatos tiszta lelkű nő (14 éves vagyok!!!) és ezek után egyértelműnek gondolta h elmegyek vele randizni. Még sosem volt ilyen és nem igazán tudom h mit mondjak, mert biztos h még találkozunk és furán érezném magam.

2015. máj. 25. 09:19
 1/2 anonim válasza:
Csak akkor tegyed ha tényleg akarod! Lehet hogy kedves veled, bejössz neki de muszájból ne legyél vele ha nem akarsz. Se sajnálatból. Az írásodból feltételezem hogy nem tetszik a dolog, mintha segítségét kiáltanál hogy nem akarod. Ha így van ülj le vele és mond meg neki h ez így nem jön össze, ennyi.. viszont ha ez az első ilyen, és csak megijedtél mert nem tudsz erre jól reagálni és szívesen lennél vele, akkor egy próbát megér, csak legyél őszinte
2015. máj. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem tetszik a fiú, de nem akarom megbántani. De ugye ennyi találkozás után nem gondolhatja komolyan?
2015. máj. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!