Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitseg! Utcan akartunk inni...

Segitseg! Utcan akartunk inni de nem ittunk. Ebbol lehet valami?

Figyelt kérdés
SEGÍTSÉG! Az a helyzet hogy az utcan akartunk inni (15 evesek vagyunk) ulunk a padon tolunk oldalra kb 20meterre jon 6 rendor en pont nyitom ki a pezsgot a tobbiek pedig ontik ossze a boroskolat. Meglattuk a rendoroket es elfuttottunk, de nem szolitottak fel tehat miert ne futhatnank nem? Korbementek es elkaptak felvettek az adataimat nem mellesleg letegeztek (ez szemelyisegi jogokat sert nem. ). Kerdeztek hogy honnan van a pia azt mondtam hogy otthonrol hoztam. Megkerdeztek hogy adtak-e vagy elloptad azt mondtam hogy elhoztam. Azt mondtak hogy feljelentik edesanyamat. Azt tudom hogy en nem irtam ala semmit. Lehet belole valami?

2015. máj. 25. 09:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2 vagyok.Jól gondolod,sőt még jobban,mert 31 vagyok,egyetemet végeztem,nem vagyok begyepesedve,nem vagyok vallás*uzi és szektás,normális barátaim vannak,párom és gyerekem és még mindig NEM ittam alkoholt:D Értelmesebb emberek körében nem ez a menő és nem csak akkor tudják élvezni egymás társaságát,ha leisszák magukat:D Gyönyörű,hogy elfogadott,hpgy taknyosok isznak,mert hát jajj ugyan már.
2015. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

Lekértek a körözési rendszerből. Nem feltétlenül azért, hogy bűnöző vagy-e, hanem azért is, hogy nem-e elszöktél otthonról.

2015. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kiegészítő magyarázat a 12-höz:

Körözni eltűnt személyeket is köröznek, nem csak bűnözőket.

2015. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

hát ez szívás haver:D

minket utcán kaptak el hullarészegen 16évesen,saját nevünket se tudtuk elmondani normálisan,sőt még volt nálunk egy fél üveg vodka is buliba menet.annyi volt,hogy igazoltattak,aztán jelezték hogy vagy kiöntjük a piát vagy bevisznek és hívják a szüleinket.másodszorra felfogtuk,kiöntöttük,elengedtek,és mentünk tovább a buliba,ahol találtunk a kuka mellett szintén fél üveg full jó vodkát.megittuk,aztán adtuk a bulit XD

neked meg nyugi,csak nem lesz semmi.

2015. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!