Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről,...

Ti mit gondoltok erről, szerintetek is égő és gáz ha valaki így hűti nyáron a szobáit?

Figyelt kérdés

Mivel nem dob fel a pénz nem tudunk venni légkondit és ilyen mobil klímát sem ami hűt és fűt is... Így úgy hűtjük a szobáinkat hogy fogunk egy rakat pet palackot amit megtöltünk vízzel majd lefagyasztjuk őket, ha lefagyott akkor 2-3 üveggel teszünk a ventillátorok elé ami szétfújja a hideget, és ha még reggel mielőtt elkezdene melegedni az idő lesötétítünk és elkezdünk hűteni, akkor egész nap hideg lesz a szobában, valamint mikor tényleg nagyon meleg van, akkor nem csak a ventilátor elé teszünk jeget hanem a szobában több helyre is, és úgy szintén jó hideg lesz...


Na most erre volt olyan ismerősünk aki megszólt ezért hogy tiszta ciki meg hogy égő amit csinálunk...


Szerintetek? Nektek mi a véleményetek?



2015. máj. 25. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ismerősötök vegyen nektek egy mobilklímát.
2015. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Régen próbálkoztam hasonlóval, de szerintem időigényes, és nem is eredményes annyira.
2015. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Számít, hogy mit gondolunk?

Igényled a szoba hűtését kánikulában? Bevált az eddigi módszer? Van lehetőségetek máshogy csinálni? Ha másoknak nem tetszik inkább lemondasz a hűvösről?


Neked kell eldönteni, hogy' fogadod az ismerősöd véleményét.

Magamból kiindulva nem különösebben érdekelne egy kívülálló véleménye, ha kánikulában meg kellene oldanom a szobám/lakásom hűtését, és nincs lehetőségem klímát venni.


Teljesen személyes véleményként pedig kreatív ötletnek találom, hogy rájöttetek erre a jeges, palackos módszerre - ha ez tényleg jól működik. De ha az ismerősödnek van esetleg jobb módszere, kérd meg, hogy ossza meg veletek, és minden oké. :)

2015. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mondtam neki hogy ha nem tetszik nyugodtan vehetsz nekem klímát, mert nekem nincs rá pénzem... erre csak annyit reagált hogy pfff....


#2 hát nem tudom, olyan 30-40 2-2,5 literes üveget fagyasztunk le, és egy nap egy szobába olyan 6-8 üveg kell, van két nagyobb szobánk meg egy kisebb, a két nagyba max 16 a kicsibe olyan 7-8, ez össze-vissza maximum 25 üveg 24 óránként, és egy amitket kiszedünk egy nap majd mikor felolvadt és visszarakjuk, akkor az másnapra megint csontáfagy

2015. máj. 25. 11:14
 5/8 anonim válasza:
Ez g*ci jó ötlet...:D
2015. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Másnak más a véleménye. Neked megint más. Ez teljesen normális. A gond akkor kezdődik amikor elkezdesz azon gondolkodni, hogy az ő véleménye miért nem egyezik a tiéddel,/ vagy a te gondolatod, miért nem egyezik az övével. Életed kezdetén járhatsz. Mindig lesznek olyanok, akik ezzel, vagy azzal nem értenek egyet. Attól még lehettek igen jó barátok.

Szerintem sokaknak nincs klímájuk, és mégis hűtik valahogyan a lakást. Ha ez áll rendelkezésre akkor ez. Igaz vannak hatékonyabb módok is, de ha nincs akkor nincs. De lesz!

2015. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Köszi Kérdező az ötletet! Ezentúl így hűtök! :)

Mások véleménye ne foglalkoztasson a témában.

2015. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az ismerősöd viselkedése a ciki. a cél meg szentesíti az ezközt.
2015. jún. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!