Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rick Genestről mi a véleményet...

Rick Genestről mi a véleményetek? Szerintetek társadalmilag egy ilyen ember betud illeszkedni? Mit gondoltok a buta előítéletekről?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:

én plátói szerelmes vagyok belé, legtökéletesebb pasi a véleményem szerint, és nem csak a tetoválások meg piercingek miatt. alapozóreklámban visszakapta a velős "társadalmi" átlag kinézetét, úgy is bizonyított hogy milyen helyes, nem véletlenül modell. tetoválásokkal meg ahh, isten :) nagyon imádom és gyakran vele álmodok :( bárcsak járna Magyarországon újra..


a társadalmilag betud-e illeszkedni kérdésre meg egyértelmű, hogy nem, csak bizonyos részeken és társaságban talán. látható helyen lévő tetoválásokat soha nem fogják elfogadni és ez nagyon szomorú. aláírom, vannak olyan testmódosítások, amik nekem sem tetszenek (fánk implantátum homlokba, tágító az arcba {kb. ennyi}), de én soha az életben nem szólnék be ilyen embereknek sem. attól mert valaki nem izgatja fel az illetőt szexuálisan, mert nem az ízlésének megfelelő még barátkozni bármilyen kinézetű egyedekkel lehetne, mivel kirekesztettek, sokkal érzékenyebbek és barátságosabbak (tapasztalat magamról és hasonló kinézetűekről). meg ugye ott vannak azok az idősebbek, akik szerint ha már valakinek tetoválása van az már betörő, rabló vagy gyilkos és most szabadult ki a börtönből.. mert valóban van ilyen, de nem ártana ilyenkor tájékozódni hogy kötődik e ezekhez valaki tetoválása. dehát rengeteg buta élőlény' van, akin már javítani sem lehet ha 100x is elmagyarázod nekik. egy átlag kinézetű ember is lehet gonosz, lopós, tanulatlan, béna vagy bármilyen negatív jellemű jelző. nem szabadna ítélni. csak mindenki annyira rohanó életet él, hogy a szemével lát és nem a szívével.. ez a véleményem.

2015. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!