Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erdélyi lany vagyok és Budapes...

Erdélyi lany vagyok és Budapesten szeretné tovább iskolába járni. Most 10-edik osztályos vagyok. Vélemény?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha tudjátok finanszírozni, akkor gyere.
2015. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Úgy érted egyetemre szeretnél Budapestre menni?

Szerintem Szeged és Debrecen jobb, de természetesen tőled függ, ahogy tetszik.

2015. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Szeged a legjobb, mert ott laknak hópárducok.


Miau. ^^

2015. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azert ott sincs kolbaszbol a kerites. Sok a cigany es a boszketar; sok ember bunko, es a legtobben lenezik az erdelyieket. Vagyis amolyan csoborbol vodorbe dolog. Elony, hogy nem kell romanbol erettsegizni.
2015. máj. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
68%
Én és az ismerőseim egyáltalán nem nézik le az erdélyieket, sőt. A legtöbb, akit ismerek kiváló, dolgos, karakán, humoros, kedves magyar ember. Nem kell ám általánosítani a "táposokkal" szemben sem ;)
2015. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
52%
Még hozzátenném, hogy szeretettel várunk, Budapest a legjobb, azon belül is Buda :P ne foglalkozz a gyűlölködőkkel!
2015. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Senki nem gyűlölködött itt ;)

Én (és sokan mások) jobban szeretik Szegedet és Debrecent, de hozzá lehet tenni sok más magyar várost: Győr, Sopron, stb stb

Budán még nem éltem, de Pestből olyan elegem lett, hogy azt el sem tudod képzelni, de persze az biztos hogy Buda jobb lehet, sajnos ahhoz nem volt szerencsém még.

2015. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
68%
Itt valóban nem, más fórumon azért szoktak. Egyébként igaz, Debrecen szuper hely, Győr meg Sopron úgyszintén.:) Szegedből sokat nem láttam, de csupa jót mesélnek róla, Pécsről is, habár azt hallottam, kicsit sok a balhé az éjszakában (nyilván nem egyetemista körökben). Pestet én sem komáltam annyira, gyere Budára, nem bánod meg :)
2015. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

:D Jójó megyek :D mindenképp megnézem, nem is egyszer, hogy érezzem a hangulatát. :D

Szegeden én sem voltam sokszor, de nagyon jó fejek a szegediek, semmi probléma nem volt.


(az én személyes kedvencem azért Debrecen marad :P )

2015. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Na de ha már ennyire belementünk a városok hangulatába.. :P tegyük hozzá hogy Erdély is gyönyörű, én utoljára Kolozsváron voltam, az is remek város.
2015. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!