Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leggyorsabban...

Hogyan lehet leggyorsabban ápolónőként elkezdeni dolgozni angliában?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok ápoló szakon, és szeretnék angliában dolgozni, nyelvtudásom fejlesztése céljából.

Van esélyem ápolónőként állást találni kint?

Mert igazából szívesebben dolgoznék a szakmámban mint például vendéglátásban.

Előre is köszi a válaszokat!



2015. máj. 26. 16:18
 1/5 anonim válasza:
Szerintem jobb, ha már van némi tapasztalatod és nyelvtudásod is. Itthon meg lehet tanulni a szakmát; szerintem jobb, itthon, magyaroktól tanulni, akik magyarul mondják, hogy mit hogy csinálj -mint kint szenvedni, ha még nem stabil a tudásod. Ki menni csak akkor mennék, ha már van tapasztalatom. Az az angol kórháznak is jobb...
2015. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia Mária,


igen, van lehetőséged dolgozni mint ápoló, de a nyelvre tényleg nagyon rá kell feküdni...


amig otthon azt hiszed középfokon beszélsz, annak a felét sem érted meg idekint....javaslom először kezdj nursing home-ban, amig nem lesz tökéletes az angolod.

2015. jún. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Barátnőm tavaly ment ki, miután megcsinált egy ápolós Okj tanfolyamot és fel is vették Suffolkba egy kórházba. Mesélte, hogy a nyelvvel ugyan problémái voltak a legelején, de abba is hamar belejött, mivel nap mint nap angolul kellett beszélnie, mellesleg igen segítőkészek voltak vele, pl érte mentek a reptérre érkezéskor is, és mindenben segítettek neki. Ha jól emlékszem az elején egy-két hónapig tréningen volt segédápolóként és volt mentora is ezalatt. Úgyhogy szerintem nem kell megijedni a dologtól, én hasonlóan jöttem ki németországba :)
2015. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem végzősként ugyan, de én is megyek ki 8 év itthoni kórházi tapasztalattal. Viszont találtam egy közösséget a neten akik mindenben segítettek, szerintem érdeklődj tőlük milyen lehetőségeid vannak. Semmibe se kerül, nagyon kedvesek, szívesen segítenek, facebook oldaluk is van, én ott zaklatom kérdéseimmel őket néha napi szinten :D
2015. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elnézést a címük lemaradt :) [link]
2015. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!