Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik dolgoztak mar animátorken...

Akik dolgoztak mar animátorkent kulföldi hotelben, tudnayok meselni a tapasztalataitokrol?

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik részére vagy kíváncsi?:) Én Görögben dolgoztam, fogok dolgozni megint júliustól. A világ legjobb melója, csak kitartás kell hozzá. Napközben a programokat kell levezetni, majd este showtime van. Nagyon fárasztó tud lenni, egész nap pörgés, vidámság, aztán általában az esti műszak után is bulizgatunk, elvagyunk. De rááll az ember erre az életre, ha kitartó és nem adja fel. Vannak nehezebb napok, akkor is mosolyogni kell, pörögni. Nagyon jó társaságok, barátságok alakulnak ki, szóval élmény minden perc. Nem árt, ha van táncos vagy "fitness" múltad. :)
2015. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tanárnő válasza:
100%
Gyakorlatilag showmannek kell lenni. jelmezben táncolni, gyerekekre vigyázni, programokat csinálni, jógaórát, vizitornát, stb-t tartani, pörögni ezerrel egész nap
2015. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arra leenék kiváncsi, kint mennyire tudnék szexeli, palit fogni? Ilyen szempontból?
2015. máj. 27. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?Ezért kár kiutaznod,főleg ha nem is a munka a cél. De szerintem kimész az utcára,leszólítasz egy csávót és megdugatod magad vele ha ennyire szexhiányod van. Ilyenkor szoktam elgondolkodni nagyon az embereken.

Lehet lepontozni,de ez az igazság.

2015. máj. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem én írtam ezt a kommentet, hanem valami nagyon vicces kedvében lévõ barátom, aki unatkozott. Én csak a kérdés megfogalmazója vagyok
2015. máj. 28. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!