Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Önkéntesség és diákmunka (? )

Önkéntesség és diákmunka (? )

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne:

1. Nagyon-nagyon szeretnék önkénteskedni a Vörös keresztnél, de anya nem engedi, márpedig nem tünhetek el itthonról szó nélkül, szóval Ti milyen érveket tudnátok, hogy mehessek önkénteskedni?

2. Ez egy hasonló kérdés az elsőhöz: Nagyon szeretnék munkát vállalni nyáron, amit anya meg is engedett, de csak 1! hónapra, pedig végig akarom dolgozni az egész nyarat, de azt mondja ne hajszoljam túl magam és inkább pihenjek amíg tudok, de én inkább dolgozni szeretnék, mivel gyűjtök valamire, ami nem kis összeg, szóval jó lenne, ha legalább a fele összejönne...itt is érveket tudtok? (próbáltam már beszélni vele, de hallani sem akar 2 hónapról)

16/L (bocsi, hogy sokat írtam, válaszokat nagyon köszönöm előre is!)



2015. máj. 27. 20:48
 1/1 A kérdező kommentje:
Így visszaolvasva nem lett olyan sok...még annyit azért hozzátennék, hogy tudom, nem ismeritek a családom, de Ti hogy győznétek meg a szüleiteket, vagy miket mondanátok? Nem szoktam nagyon meggyőző lenni, ezért fordultam ide, hátha tudtok segíteni!
2015. máj. 27. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!