Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Samsung Galaxy Ace 4-re...

A Samsung Galaxy Ace 4-re érdemes tokot venni? Tehát nem lesz baja, akkor sem, ha nincs rajta tok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 28. 14:40
 1/3 anonim válasza:

Én mindenképpen vennék tokot hozzá!

Nekem is Ace 4-em van és a media marktban vettem hozzá szilikontokot. Na azóta zuhant már első nap 3 métert,mert kiverték a kezemből, és leesett a lépcső közti résen egy szinttel. utánna pedig megbotlottam, és 7 métert csúszott, és 1 métert zuhant. Egyébként a kijelzője olyan, hogy van egy fémszéle a telefonnak, ls kb 0,5 miliméterrel ott van alatta a kijelző, ezért így alapjáraton ha leejted akkor nagyon valószínű hogy betörik a kijelző,megreped, vagy a fémszerű keret.

A lényeg! : Mindenképpen vegyél rá valamilyen tokot!

Az enyémen egy áttetsző szilikon tok van, és egy kijelzővédő fólia.

2015. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha veszek rá tokot, hasonló mint a tiéd pl, és amikor játszok a telefonnal, akkor levehetem, addig amíg játszok? Nem lesz semmi baja a telefonnak, ha állandóan veszem le és teszem vissza rá a tokot?
2015. máj. 29. 19:52
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező, ahogy leírtam kell venni tokot. A telefonnak nem lesz baja attól hogy leveszed meg visszarakod, de a tok egy idő után ettől kitágul és nem védi már annyira a telefont, azaz tegyük fel, hogy egy hónapban 50-szer leszeded a tokot, akkor már ha leejted akkor nem védi a telefont, és a telsi pofára esik, kiesik a tokból. Nem értem miért kell leszedni a tokot? Én se szedem le pedig nagyon sokat játszok azért rajta.
2015. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!