Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan oldal, ahol nem...

Van olyan oldal, ahol nem csak párkapcsolatot, de barátságokat is lehet kiépíteni?

Figyelt kérdés

Mióta dolgozom is nem sok időm van barátkozni. Régi gimis, főiskolás társaim más utakon járnak, néha levelezek csak velük, de összehozni találkozót sose tudunk. Csak néhány szabadnapom van 1 hónapban így azt tényleg olyan emberekkel szeretném tölteni akikkel megéri, nem pedig buliba menni aztán várni a csodát. Amúgy se vagyok bulizós. Sok barátom azt se értette meg, hogy attól még hogy ők fősulisak és rengeteg idejük van, nekem nincs... Így inkább fel sem keresnek már...

Párkapcsolatban vagyok, de néha jól esne barátokkal is elmenni valahova szórakozni, vagy legalább a neten beszélgetni olyanokkal akik nem sértődnek meg ha nem tudunk időpontot könnyen egyeztetni találkozóra... (20/L)



#munka #barátság #kevés szabadidiő
2015. máj. 29. 14:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!