Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook nyereményjáték?

Facebook nyereményjáték?

Figyelt kérdés
Ma délután előjött nekem facebookozás közben hogy ki lettem választva, hogy nyerjek egy Samsung Galaxy S6-ot, Iphone 6-oz vagy Apple watchot. Ez megbízható? Láttam kommenteket is csak erősen kétlem a dolgot.. Bízzak benne?

2015. máj. 29. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Reklám, mindenki ki van választva aki megnyitja, ez csak egy figyelemfelkeltési módszer.

Valószínűleg egy emelt díjas számra kell valamit elküldened hogy részt vegyél egy sorsoláson, miközben heti több ezer forintos szolgáltatásra fizetsz elő és persze nem nyersz semmit.

2015. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én meg nyertem 10000eurót, csak azért met 5000embernek továbbküldtem egy cikket.

Meg nyertem egy szmártfónt azért, mert én voltam az oldal 1milliomodik látogatója.

Ennyire bizzál a reklámokba. Tehát az egész átverés.

2015. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!