Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor ordítottál istenigazából...

Mikor ordítottál istenigazából? Lehet lelki-fizikai fájdalom, kimerülés, stb.

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 17:07
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
én akkor mikor a sebész kivágta a talpamból a szemölcsöt,az injekció de annyira fájt,nagyon brutális volt.. -.-
2010. febr. 26. 17:09
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor amikor azthittem hogy a görényem elhunyt,de kiderült hogy csak mélyen aludt-.-"
2010. febr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
2001. február 7.-én,1 hónappal apukám halála után.Nagyon súlyos pánikroham miatt, hiperventillációval,migrénnel kísérve. Aminél nagyobb fájdalmat még életemben nem éltem meg.Szörnyűbb dolgott el sem tudok képzelni.Azt hittem meghalok ott rögtön.Torkomszakadtából üvöltöttem.Nem kívánom senkinek:(
2010. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Még valamikor kölyökkoromban, amikor a részeg szüleim veszekedtek...
2010. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a aranyos, az injekciós sztori. :)

Én sajnos vagy nem sajnos, mindegy. Olyan típus vagyok aki ha nem sikerül valami vagy mérges vagyok vagy ideges vagy bármi van, akkor annak hangot adok és üvöltök. :D Vagyis inkább csak jó mély hangon kiáltok egyet vagy hörgök vagy, hogy fogalmazzam meg. Ez a környezetemnek általában vicces amitől én is mindig nevetek, szóval ez egy fajta feszültség oldás nálam. Ha viszont dokinál ér valami fájdalom, akkor sosem adok ki semmilyen hangot, szép csendben tűrök. Szóval fájdalom hatására nem szoktam ordítani, inkább csak azon ha valami szerencsétlen dolgot csinálok. pl. belerúgok az asztalba vagy valami, de akkor se a fájdalom miatt hanem, mert milyen béna vagyok és pillanatok alatt felidegesítem magam. :D

2010. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

szegények.. :/ nekem eddig csak a dédim halt meg, de nem is sírtam, mert kicsi voltam még, kb 7 éves.. és a kapcsolatunk se volt túl szoros,ritkán találkoztunk a távolságtól.

Ennek a görényesnek viszont örülök h csak mélyen aludt :)

2010. febr. 26. 17:29
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megtudtam, hogy a párom visszamondta a romantikus hétvégénket, mert első a cég
2010. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
utolsónak, ez is aranyos, a te sztorid :) én is ilyen vagyok amúgy hogy csendben szenvedek inkább, a betegségem miatt sok fájdalmat átéltem eddig,úgyhogy tényleg nem panaszkodom, de ez az injekció a sebészeten.. a doki csak nyomta-nyomta bele,és már az eleje se volt jó,kérdi anyától:kapott már a 'gyerek' injekciót a talpába? anyukám mondta még sose, erre ő: hát tudja mennyire fáj talpba? hát k*rvára.. na ezek után engedni se akartam, meg még fájt is állatira... :/
2010. febr. 26. 17:33
 9/20 A kérdező kommentje:
ja utolsó előttinek ment
2010. febr. 26. 17:34
 10/20 anonim ***** válasza:
Amikor kicsi koromban a kezemre csuktam egy kocsiajtót.
2010. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!