Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hungaroring, lenne pár kérdése...

Hungaroring, lenne pár kérdésem a forma-1es jegyekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1.Melyik a hivatalos oldal ahonnan lehet rendelni jegyeket?

2.Lehet-e a helyszínen jegyet venni?

3.Miket lehet bevinni magunkkal?

4.Tavaly(ha jól tudom) volt 10.000 ért olyan jegy amivel ingyen lehetett utazni, az csak akkor volt érvényes ha tényleg vonattal ment, vagy akár mehetett kocsival is az illető? 5.Ilyen jegyek minden éven vannak, vagy nem érdemes addig várni a jegyvétellel?(mert ha jól tudom pár héttel a futam előtt lehetett ilyeneket venni)

6.Csak hétvégi és vasárnapi jegyet lehet venni? Csak időmérőre nem lehet venni?

7.Szabadedzésre van jegy?

Miden fontos információ jól jön, mivel most mennék először :)



2013. dec. 6. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Bárhonnan megrendelheted a jegyet, az árak mindenhol ugyan annyiban kerülnek.

A helyszínen is lehet jegyet venni elvileg, kérdés hova marad még jegy.

Vihetsz innivalót, ételt, esernyőt, esőkabátot, hátizsákba ami belefér. Hűtőtáskát, széket, egyéb ülőalkalmasságot nem.

A 10000 Ft-os jegy kérdéses, hogy lesz-e azt tényleg pár héttel a futam előtt találják ki, attól függően, hogy mennyire fogynak a jegyek.

Viszont vannak a Forma 1 klub, ahol tudsz kedvezményesen jegyet venni. Az álló itt is kb 10.000 Ft, ez egész hétvégére vonatkozik, de az utazási kedvezmény nem vonatkozik rá. [link]

Még nem árulják ezt se, majd olyan február, március körül.

Az utazási kedvezményes jeggyel is mehetsz nyugodtan kocsival, de szerintem akkor már jobban megéri a klubos álló jegy.

Állójegy azt hiszem mind a 3 napra vonatkozik, de tribünjegyet vehetsz csak péntekre, csak szombatra és csak vasárnapra is. Illetve bármelyik tribünjeggyel elmehetsz a csütörtöki boxutca látogatásra is.

A pénteki szabadedzésre tribünjegyet már olyan 8000 ft-ért vehetsz, amivel ugye bemehetsz csütörtökön is. Elég sokat vannak az autók a pályán, a hang feledhetetlen mindent jól lehet látni, szünetben császkálhatsz a pálya körül, szóval szerintem megéri az is.

Ha van még kérdésed nyugodtan.

2013. dec. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ez hasznos volt:)

Egyenlőre csak egy napra szeretnék jegyet venni, mert elég messze lakom nem akarok mindennap utazni vagy megszállni valahol,szóval így a legegyszerűbb.

Füldugót érdemes vinni ? :)

2013. dec. 7. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, nézd, nagyon hangos, de szerintem pont ez benne a jó. :D
2013. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Van itt egy térkép

[link]

ha állójegyet veszek akkor a jelölt területen belül bárhol állhatok?

mért van az hogy csak ezen az oldalon lehet úgy venni jegyet hogy csak péntek vagy csak szombat?

[link]

itt pl nem látok ilyen jegyeket

[link]

2013. dec. 7. 11:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Állójeggyel oda mész ahova akarsz, szerintem várj még egy kicsit, lehet később még bővítik a jegyvásárlást máshol is. Nyugi lesz hely.
2013. dec. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!