Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mafia 2 telepítési problémák?

Mafia 2 telepítési problémák?

Figyelt kérdés
Elkezdtem telepíteni a Mafia 2-őt ahol ugye a Steamben is regisztrálni kell és ott el kell indítani a telepítést.Elindítom végig megy majd kiírja, hogy nincs telepítve. 3x telepítettem majd újra indítottam a gépet. Kijött, hogy Play rámentem és elkezdte frissíteni a játékot ami 20perc 2x frissítettem újra és bejelöltem , hogy ha vége automatikusan nyissa meg de eltűnt a játék és nem is találtam mert közbe megnéztem Steamben és ott az volt kiírva hogy Nincs Telepítve.Amikor meg nem jelöltem be az automatikus elindítást akkor is ugyan ez volt. Mi lehet a probléma ?

2015. máj. 29. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
mi lehet a probléma?
2015. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Páli Luca válasza:
Sziasztok tegnap megkaptam a mafia 2-őt és telepítettem a streamet és most azt írja ki a stream hogy Ready to launch in approximetli van egy szöveg amit belehet pipálni azt irja hogy: Launch game as soon as ready mit csináljak?
2015. nov. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!