Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van veled, semmi?

Mi van veled, semmi?

Figyelt kérdés
Ha valaki megkérdezi hogy mi van veled, és azt a választ kapja hogy semmi, akkor a kérdező mit gondolhat? és milyen válasz lenne neki a megfelelő?

2015. máj. 29. 22:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mert 70-80%-ban ez a válasz rá!
2015. máj. 29. 22:57
 2/11 anonim ***** válasza:

A legjobb ez a párbeszéd:


-Mizujs?


-Semmi kül.



Ettől hányni tudok.

2015. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Seeeemmi?

Hát a semmi az NEM VAN!

Épp hogy nincs!

NOOOOrmális??? :D

2015. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
azért az se erőlteti magát hogy társalogjon aki csak annyit kérdez hogy mi van veled
2015. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
62%

Eleve nem értem mit gondol, aki ilyet kérdez, miközben elég gyakran találkoztok. Hogy vagy/mi újság stb. értelmetlen kérdések amikre értelmetlen választ lehet adni. Akivel minden nap beszéltek, nem így fog kezdeni egy beszélgetést, akivel meg nem beszéltek nem értem miért próbálkozik ilyen eleve halott módszerrel.


Akivel pedig rég nem találkoztatok, annak nem azt fogod rá mondani, hogy semmi. Ott jogos is a kérdés, kíváncsi mi történt veled, mióta nem láttátok egymást és arra ezt el is tudod mondani.

2015. máj. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ele pl közösségi oldalon ha nem írnak rám én se írok az illetőre. elmondom miért, mielőtt jönne a kioktatás.


Sokszor próbáltam bármelyik ismerősömnél a kezdeményezést, jópárszor, mindig én kérdeztem, a túloldalon tőlem sosem kérdeztek semmit. Értelmét nem látom a bájcsevejnek. És nem a primitív kérdésekkel jöttem mint a mi van veled, vagy a mizu... NEm. Normális témát próbáltam feldobni, de semmi.

2015. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
#6 Nem kioktatásból, hanem inkább a másik oldal szemszögéből: engem például nagyon tud idegesíteni, ha random emberek, akikkel egyébként nem beszélek elkezdenek velem témázgatni facebookon. Én ugyanígy nem írok rá senkire csevegni, ahogy azt te is írtad. Viszont ha valaki konkrét kérdéssel vagy kéréssel keres meg, válaszolok, ráadásul nem is hidegen, ahogy az a te leírásod alapján tűnik, de nem fogok vele mindenféléről beszélgetni ezután sem.
2015. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
NA még egy dolog, ismerősök, közeli ismerősök. NEm randomozgatok.
2015. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A "bármelyik ismerős" esetére reagáltam. Ami nekem elég random.
2015. máj. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kiforgatod, nem leszünk jóban.
2015. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!