Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan animét...

Tudnátok nekem olyan animét mondani, ami kicsit romantikus és vámpírok/démonok (stb. ) szerepelnek benne?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnek, amiben lehetőleg a fiú(k) nem emberiek. A lány (amennyiben van erre lehetőség) legyen kissé esetlen az elején, vagy akár végig. És úgy kb. A közepétől/vége fele kezdjen romantikusabbá válni. De lehet az elejétől kezdve is szerelmes fillingje, feltéve ha nem nyáladzós._. (Kiveve ha majd en csorgatom a nyálam:D). Lehet, hogy ez eléggé gyakori kérdés, de sehol sem találtam kielégítő válaszokat:/.

#anime #vámpíros&démonos anime
2015. máj. 30. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Fuu, de ki nem állhatom a vámpíros animéket. De tudok neked mondani, tele van velük a net.


(Démonosat most hirtelen nem tudok)


Vampire Knight

Diabolic Lovers

És asszem még a Blood+ is vámpíros.


A tartalmuk szempontjából nem tudom, hogy mennyire felel meg a kérdésnek, de annyit biztosra tudok, hogy a Diabolik Loversben van egy csomó srác. A Vamnpire Knightban asszem csak 2. A Blood+-ról lényegében semmit sem tudok.

2015. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tele van velük a net, csak amiket fellelni rajta, azok vagy borzalmasak, vagy láttam:$ A Vampier knight egy kész katasztrófa. A Diabolik lovers már-már majdnem jónak mondható, csak a végével van bajon, mégpedig, hogy nincs. A Blood+ még elment. Tehát akkor ez feszett ügy lenne(?)
2015. máj. 30. 23:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Inuyashát. :)
2015. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Inuyasha, Inuyasha everywhere:DD

annyi kerdes ala odairtad, hogy tenyleg megneztem:DD

2015. máj. 31. 14:13
 5/5 anonim válasza:
High school!Van 3 évada és démonokról van szó.Egy kicsit perverz,de az még belefér.
2017. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!