Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrséggel kapcsolatban -...

Beatrix555 kérdése:

Rendőrséggel kapcsolatban - mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Reménykedem, hogy néhány rendőr is olvassa ezt az oldalt, ők meg tudják válaszolni a kérdésemet.Tegnap kaptam egy üzenetet, miszerint elvileg a rendőrség keresett engem (fényképet mutogattak) az állandó lakcímemen. Fél éve már ideiglenes lakcímmel(bejelentett) más városban lakom. Viccnek is vehetném, de nem olyan személytől kaptam az üzenetet akit mélyrehatóbban ismernék. Nem tudom mire vélni a dolgot, bcs-t nem követtem el, tudtommal szabálysértést sem. Elvileg semmi oka annak hogy keresnének. Szerintem a rendőrség le tudná kérdezni a lakcímnyilvántartást, ott láthatnák, hogy hol vagyok ténylegesen. Eszembe jutott besétáljak egy rendőrségre és megkérdezzem keresnek.e tényleg.. de ez valahogy nagyon fura lenne számomra. Tudtok tanácsot adni mit tegyek, mit kell tenni ilyenkor?

#keresés #Rendőrsés
2015. máj. 31. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt kell tenni, hogy besétálsz a rendőrségre egy olyan napodon amikor tudod hogy nem fogsz csinálni semmit egész nap és kideríted h. mivan. Ha fontos ügyből keresnek és egy idő után nem találnak körözni fognak, és pont akkor fognak megtalálni mikor programod lenne.

Lehet hogy egy iratot nem vettél át, tanúként akarnak meghallgatni, valaki a te adataidat kamuzta be egy szabálysértésnél, vagy te követtél el szabálysértést, csak nem tudsz róla :)

2015. jún. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi :) Időközben pont megoldódott a kérdés, nem rendőrség volt, hanem Nav pénzügyőrség, küldtek levelet a pesti címre ( amúgy a navnál is be volt jelentve a pesti címem mint tartózkodási hely)és tanúkihallgatásra hívtak be egy céggel kapcsolatban, amiről az égegyadta világon nem tudok nekik semmi érdemlegeset nyilatkozni, de pont ma megyek be hozzájuk délelőtt :) szóval hajrá :) Köszi a tanácsot.

Üdv: Beatrix

2015. jún. 2. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!